سوالات متداول ویزای تحصیلی کانادا

student Canada

کانادا دارای بهترین مدارس جهان می باشد

شمار دانشجویان بین المللی که در کانادا تحصیل می کنند، بیش از سیصد هزار نفر است و این رقم هر روزه در حال رشد است. بسیاری از دانشجویان به دلیل مزیت های خاصی که کانادا  نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته دارد، کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند. افرادی که در کانادا تحصیل می کنند،  از تحصیلات با کیفیت بالا و قابل قبول از لحاظ بین المللی برخوردار هستند و آنها را برای تحصیلات حرفه ای در کانادا یا خارج از کشور آماده می کنند. با این حال هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا به طور کلی پایین تر از سایر کشورهای توسعه یافته می باشد

 

گزینه های شما برای تحصیل در کانادا چیست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا واجد شرایط دریافت مجوز تحصیلی کانادا هستید، فرم ارزیابی رایگان را پر کنید

 

چه راههایی برای تحصیل در کانادا وجود دارد؟

من می خواهم روش هایی که می توانم در کانادا تحصیل کنم را یاد بگیرم

چندین راه برای آمدن به کانادا به عنوان یک دانشجو وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید در کانادا با داشتن مجوز تحصیلی کانادا تحصیل کنید. در بعضی موارد ممکن است تحصیل در کانادا بدون داشتن مجوز تحصیلی نیز امکان پذیر باشد. در حالی که شما در حال تحصیل در کانادا هستید، ممکن است همزمان با تحصیل در جایی مشغول به کار نیز باشید. با این حال، اولین قدم این است که یک مدرسه کانادایی را پیدا کنید که مایل به حضور در آن هستید و برنامه تحصیلی آن مطابق با اهداف و آرزوهای شما است. پس از تحقیق بیشتر، می توانید فرم ارزیابی آنلاین رایگان را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت مجوز تحصیلی برای کانادا پر کنید

 

هنوز مدرسه مناسب را پیدا نکرده ام و یا هنوز قبول نشده ام

اولین گام شما این است که یک مدرسه کانادایی پیدا کنید که به ان علاقه مند هستید. با هرگونه هدف آموزشی که دارید، کانادا دارای بهترین موسسات آموزشی عالی برای شماست. پس هنگامی که این مدرسه را پیدا کردید، وقت آن است که برای پذیرش درخواست کنید. بعد از این مرحله می توانید مجوز تحصیل در کانادا را بدست آورید. پس از یافتن چند مدرسه که به آنها علاقه مند هستید، از صفحه ما در درخواست پذیرش دیدن کنید. پس از دریافت نامه از یک موسسه آموزشی ، می توانید فرم ارزیابی رایگان را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع تحصیل در کانادا پر کنید.

من در یک موسسه آموزشی کانادا پذیرفته شده ام

اگر شما در یک موسسه آموزشی پذیرفته شده اید، اکنون وقت آن است که برای دریافت مجوز تحصیل در کانادا اقدام کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این که چگونه ما می توانیم در دریافت مجوز تحصیل در کانادا به شما کمک کنیم، فرم ارزیابی رایگان را پر کنید. همچنین می توانید در مورد روش های تحصیل در کانادا بدون داشتن مجوز تحصیلی تحقیق و بررسی کنید تا ببینید آیا این گزینه ها برای شما مناسب هستند. پیش از ورود به کانادا، ما به شما توصیه می کنیم که درباره کار همزمان با تحصیل در کانادا نیز تحقیق و مطالعه کنید

 

در حال حاضر من مشغول به تحصیل در کانادا هستم و مایلم بعد از اتمام تحصیلاتم در کانادا بمانم

پس از اتمام تحصیلات در کانادا،  دولت کانادا راههایی را امکان پذیر نموده است که شما بتوانید درآنجا اقامت گزینید، تجربه کاری به دست آورید و یا در پیشرفت اقتصاد و فرهنگ کشور کانادا سهیم باشید. به عنوان مثال ممکن است شما واجد شرایط دریافت مجوز کار در کانادا بعد از فارغ التحصیلی باشید یا اینکه دارای شرایط دریافت اقامت دائم از طریق تجربه کار کانادایی یا تجربه کار کبکی باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راههای اقامت در کانادا بعد از اتمام تحصیل فرم ارزیابی رایگان را پر کنید.

 

میخواهم در حین تحصیل کار کنم

کار کردن همزمان با تحصیل امکان پذیر می باشد

 

من میخواهم درباره موسسات آموزشی کانادا تحقیق و بررسی کنم

شما میتوانید از طریق جستجو در اینترنت با مدارس و دانشگاهای کانادا و روشهای آموزشی آنها اشنا شوید

 

pam-menegakis-299744-unsplash.jpg

 

مجوز تحصیل در کانادا

راه قانونی و استاندارد برای تحصیل در کانادا از طریق دریافت مجوز تحصیل در کانادا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دریافت مجوز تحصیل در کانادا رجوع کنید

تحصیل در کانادا بدون داشتن مجوز تحصیل

در شرایط خاص، شما میتوانید بدون داشتن مجوز تحصیل، شروع به تحصیل در کانادا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تحصیل درکانادا بدون داشتن مجوز تحصیل رجوع کنید.

کارکردن حین تحصیل در کانادا

دانشجویانی که احتیاج به کسب درآمد در حین تحصیل دارند میتوانند در ساعاتی خاص کار کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کار همزمان با تحصیل در کانادا رجوع کنید. 

کار بعدا از فارغ التحصیلی در کانادا

یکی از مزیت های اصلی تحصیل در کانادا این است که فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیلات خود در کانادا اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی را دریافت می کنند. این مجوز کار به دانشجویانی که در کانادا تحصیل کرده اند اجازه اقامت و  کار را به مدت سه سال به آنها می دهد و همچنین این افراد می توانند وارد نیروی کار کانادا شوند و از طریق برنامه تجربه کار کانادایی می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اجازه کار بعد از فارغ التحصیلی رجوع کنید.

 

yakynina-anastasia-564484-unsplash.jpg

اخذ اقامت دائم

کانادا نیاز به دانشجویان بین المللی که تحصیل خود را در کانادا به اتمام رسانده اند دارد تا بخش بزرگی از نسل بعدی ساکنان دائمی را تشکیل دهند. برنامه های زیر این فرصت را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار میدهد:

برنامه تجربه کار کانادایی

اگر در یکی از دانشگاه ها یا موسسات آموزشی کانادایی تحصیل کرده اید و یا تجربه کار در کانادا دارید، می توانید از طریق این برنامه اقامت دائم کانادا را به دست آورید.

برنامه های انتخاب استانی

استان های کانادا دارای برنامه های خاصی هستند که به فارغ التحصیلان فرصت اخذ اقامت دائم را میدهند

برنامه تجربه کار کبکی

در این برنامه کسانی که دارای تجربه تحصیل یا کار در کبک هستند میتوانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند

 

برای ارزیابی رایگان لطفآ فرم زیر را پر کنید