سایت رسمی فرزانه ابروانی 

عضو رسمی انجمن مشاورین مهاجرت کانادا

ICCRC Membership #: R406375

 
 

گروه مهاجرت فرزانه ابروانی یکی از شرکت های پیشرو در امر مهاجرت به کانادا, اروپا, استرالیا و امریکا میباشد. فرزانه ابروانی با بیش از ۲۲ سال تجربه و با بهره گیری از مشاوران مهاجرتی و حقوقی مورد تائید دولت کانادا آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. ما اماده ایم که خدمات مهاجرتی خود را به شهروندان عزیز که قصد مهاجرت به کانادا، ایالات متحده، استرالیا و اروپا را دارند ارائه کنیم . به منظور ارائه خدمات برتر, شرکت فرزانه ابروانی اقدام به تاسیس دفتر تورنتو و تهران در سال ۱۹۹۹ ايران ٢٠٠٠ و دفتر امریکا در سال ۲۰۱۷ کرد که با افتخار توانسته است در طول سالها جوابگوی نیازهای شما مشتریان عزیز باشد. شما میتوانید از طریق تکمیل فرم زیر درخواست بررسی شرایط خود را به صورت رایگان کرده و از تجربه ما بهره مند شوید. تیم ما در اولین فرصت اطلاعات شما را بررسی و بهترین گزینه مهاجرتی را به شما اطلاع خواهد داد. سرویس به شما مشتریان عزیز افتخار ماست. تیم مجرب مهاجرت ما شرایط و صلاحیت شما را با دقت بررسی و شما را طبق آخرین قوانین مهاجرت راهنمای خواهند کرد. سازمان ما با ارائه سرویسهای مناسب و کیفیت بالا موفق شده است به عنوان یک سازمان فعال , موفق و معتبر در سطح جهانی مطرح شود. مشاورین و دستیاران آموزش دیده سازمان به منظور آماده سازی پرونده شما و اطلاع رسانی در کلیه امور مهاجرتی و جوابگویی به تمامی سئوالات احتمالی در خدمت موکلین میباشند.

 
 
 

دفتر آمریکا

دفتر کانادا

 
 

 
ویزای خود اشتغالی کانادا  Canada Self Employed Visa

ویزای خود اشتغالی کانادا

Canada Self Employed Visa

ویزای خود اشتغالی کانادا 

یکی از روش های کمتر شناخته شده مهاجرت کانادا مهاجرت به روش خوداشتغال (خویش فرما) میباشد. برنامه مهاجرت خوداشتغالی در سطح فدرال (کل کانادا) است و شما میتوانید از این روش برای مهاجرت به هر منطقه کانادا به جز استان کبک استفاده کنید. متقاضیان میتوانند در سه گروه عمده ورزشکاران, هنرمندان, کشاورزان و دامداران اقدام به گرفتن ویزای خود اشتغالی کنند.

 
 
 
ویزای دانشجویی کانادا   Canada Student Visa

ویزای دانشجویی کانادا

Canada Student Visa

موسسه فرزانه ابروانی مفتخر به داشتن نمایندگی بسیاری از دانشگاه ها کالج ها و موسسات زبان در کانادا بوده و آماده اخذ پذیرش از تمامی کالج های کانادا , ثبت نام در دانشگاه های کانادا و اخذ پذیرش تحصیلی در کشور کانادا در تمامی مقاطع میباشد. جهت دریافت اطلاعات دقیق در خصوص شرایط تحصیل در کانادا با مشاورین تحصیلی ما تماس بگیرید. با تکیه به تجربه بالای کادر فنی گروه مهاجرتی فرزانه ابروانی, ما مفتخر هستیم که توانایی اخذ ویزای دانشجویی را برای شما عزیزان که دارای شرایط لازم هستید را تقریبا به صورت صد در صد و تضمینی داریم.

 
 
 
ویزای سرمایه گذاری استانی کانادا  Canada Investment Programs

ویزای سرمایه گذاری استانی کانادا

Canada Investment Programs

ویزای سرمایه گذاری استانی کانادا 

بسیاری از استانهای کانادا توافق های با دولت کانادا امضا کرده اند, که بر اساس آن میتوانند اقدام به جذب مهاجران و افراد مورد نیاز خود که دارای شرایط مالی یا تجربه کاری خاص هستند بکنند. اگر شما برای مهاجرت به كانادا از طریق یکی از استانها اقدام می‌كنید، باید اول به استانی كه علاقمند به اقامت در آن هستید درخواست داده و پروسه گزینش استانی را كامل كنید. آن استان، درخواست شما را بر اساس نیازهای مهاجرتی خود و تمایل حقیقی شما به اقامت در آن مورد ارزیابی قرار می‌دهد. بعضی از استانها برنامه مهاجرتی تجاری خاص خود را به عنوان یکی از برنامه‌های مهاجرت استانی خود دارند. اگر شما علاقمند به زندگی در یكی از این استانها هستید، باید سرمایه گذاری تجاری خود را در آن استان انجام دهید.

 
 
 
ویزا توریستی همراه کانادا  Canada Visitor Visa

ویزا توریستی همراه کانادا

Canada Visitor Visa

ویزای همراه جهت تحصیل در کانادا

سالانه نزدیک به دویست هزار نفر دانشجویان بین المللی به منظور تکمیل تحصیلات عالی و دریافت مدارک معتبر دوره پس از دبیرستان، از سراسر جهان به کانادا مهاجرت می کنند. سیاست های مهاجرتی سخاوتمندانه کانادا این اجازه را به دانشجویان بین المللی می دهد تا همسر و فرزندان کوچکتر از سن قانونی خود را جهت کار یا تحصیل درکانادا به همراه بیاورند. بدین ترتیب کلیه اعضای خانواده نزدیک یک دانشجو می توانند از تجربه زندگی در کانادا بهره مند گردند. همسر و فرزندان افراد متقاضی تحصیل در کانادا میتوانند تا زمانی که آنها در دانشگاه یا کالج مشغول به تحصیل میباشند, آنها را همراهی کنند. این کار از دو طریق عمده امکان پذیر است. ۱-گرفتن ویزای موقت همراه ( ویزای توریستی کانادا ) و ۲- ویزای اجازه کار کانادا. برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

 
 
 
ویزا توریستی کانادا  Canada Tourist Visa

ویزا توریستی کانادا

Canada Tourist Visa

ویزای توریستی کانادا 

یکی از سریع ترین و راحت ترین راهی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و کار آفرینی برای تجار و مدیران ارشد دارای سرمایه به میزان حداقل پانصد هزار دلار کانادا میباشد. این برنامه برای توسعه و ایجاد اشتغال در کانادا با جذب سرمایه، و افراد با تجربۀ تجاری و توان مدیریتی در نظر گرفته شده است. این روش به خصوص برای کسانی که با مشکل محدودیت سنی بالای سی و پنج سال, عدم داشتن ایلتس شش و نیم و یا نداشتن پیشنهاد کاری در کانادا مواجه هستند گزینه بسیار مناسبی میباشد. از طریق این روش شما میتوانید به سریع ترین صورت ممکن پاسپورت کانادایی را برای خود و خانواده خود به دست آورید.

 
 
 
ویزاهای مهاجرت کانادا از طریق خویشاوندی  Canada Sponsorship Visa

ویزاهای مهاجرت کانادا از طریق خویشاوندی

Canada Sponsorship Visa

برنامه های مهاجرت خویشاوندی

شهروندان کانادا و افرادی که دارای اقامت دائم کانادا میباشند, میتوانند, افراد درجه اول خانواده خود را به عنوان حامی به کانادا دعوت کنند. فرد حامی باید توانایی مالی جهت استقرار اعضای خانواده خود در کانادا داشته باشد. تحت شرایط خاص و مقررات استان, فرد حامی میتواند برای خانواده خود نسبت به اخذ اقامت کانادا اقدام نماید. در صورت تمایل و برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفآ با ما تماس بگیرید.

 
 
 
ویزای استاراپ کانادا  Canada Startup Visa

ویزای استاراپ کانادا

Canada Startup Visa

ویزای استاراپ کانادا 

استارت اپ ویزا (Start-up Visa) نوع جدید ویزایی هست که کانادا و تعدادی دیگری از کشورها مثل فرانسه، هلند، شیلی و .. برای جذب استارت اپ ها و شرکت های دانش بنیان به فضای کسب و کار خودشون در نظر گرفتند. از بین این کشورها کانادا بهترین نوع ویزا یعنی ویزای اقامت دائم را ارائه میکند که دارایی شرایط بسیار مناسبی است. برای آشنایی با شرایط این ویزا و دریافت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

 
 
 
Abravani Europe immigration

Abravani Europe immigration

خرید پاسپورت اروپا و تابیعت از طریق سرمایه گذاری

یکی از سریعترین و آسانترین روشهای مهاجرت کسب اقامت و پاسپورت با امکان سفر به بیش از ۱۳۵ کشور دنیا اخذ اقامت و پاسپورت دومینیکا و گرانادا میباشد. مهمترین دلیل جهت اخذ سریع پاسپورت دوم آسودگی خاطر و رفع محدودیت زندگی در یک کشور بخصوص است. اخذ پاسپورت دوم موجب آسودگی خاطر جهت سفرهای خارجی و پیشرفتهای اقتصادی میگردد و در مواقع اضطراری یک برنامه پشتیبان مطمئن محسوب میگردد. به عبارت دیگر گرفتن پاسپورت دوم موجب آسان شدن سفرهای بین المللی میگردد. در حال حاضر انجام سفرهای بین المللی حتی اگر شما یک فعال اقتصادی ثروتمند باشید با یک پاسپورت ضعیف بسیار مشکل است. سفر کردن با پاسپورت دوم, از طریق اخذ اقامت و پاسپورت دومنیکا این اجازه را به فرد می دهد تا به بیشتر کشورهای پیشرفته جهان مانند انگلستان و یا اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا سفر نمایند و از طریق ان کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این زمینه به شما عزیزان هستند.

 
 
 
Abravani United States immigration  مهاجرت به آمریکا

Abravani United States immigration

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا 

تحت این برنامه، کارآفرینان (و همسران و فرزندان غیر از ازدواج زیر بیست یک سال ) واجد شرایط درخواست کارت سبز (اقامت دائم) می باشند اگر آنها امکان سرمایه گذاری لازم را در یک شرکت تجاری در ایالات متحده را داشته باشند و یا برای ده نفر سیتیزن امریکا شغل دائمی به وجود بیاورند. کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در این زمینه به شما عزیزان هستند.

 
 

برای دریافت آخرین اطلاعات مهاجرتی لطفآ به گروه های زیر بپیوندید 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

دفتر آمریکا

دفتر کانادا


 
Canada Office Address: 7191 Yonge St. unit #604. Thorn hill - Ont. Canada L3T 0C4
 
USA Office Address: 23 Corporate plaza unit 150 - Newport Beach - CA. Usa  92660


گروه مهاجرتی فرزانه ابروانی با بهره گیری از تیم مجرب آمادگی خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. برای شروع ارزیابی رایگان لطفآ فرم زیر را تکمیل بفرمایید. تیم ما اطلاعات شما را بررسی کرده و در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت

اطلاعات ارائه شده دراین سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته و نباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود

 

طراحی و پیاده سازی توسط شرکت